Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Zdravotnické a pečovatelské služby > Domácí zdravotní péče

Domácí zdravotní péče

Sestry s.r.o.

V obci Mokrá-Horákov je k dispozici služba specializovaná na poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče v domácím prostředí. Kvalifikované sestry se starají o pacienty s různými zdravotními potřebami, ať už jde o poruchy pohybu, dlouhodobá onemocnění nebo rekonvalescenci po nemoci či operaci.

Služby domací zdravotní péče

Agentura "Sestry, s.r.o." poskytuje ordinovanou domácí péči zejména v případech, kdy jsou pravidelné návštěvy lékaře pro pacienta zatěžující. Mezi nabízené služby patří pravidelné převazy, injekce, rehabilitační cvičení v omezeném rozsahu, péče o stomie, výměny permanentních močových katetrů, péče o onkologické pacienty a další odborné zdravotní aktivity. Důležité je, že péče je předepsaná lékařem a je plně hrazena ze zdravotního pojištění.

Pokud si pečující osoba není jistá, zda zvládne péči o své blízké doma a má otázky ohledně péče, hygieny nebo používání potřebných pomůcek, může využít nadstandardní dobrovolnou službu agentury "Sestry, s.r.o." – poradnu. Tato poradna je určena všem, kteří pečují, a nabízí konkrétní pomoc a zodpovězení otázek souvisejících s konkrétní situací pacientů. Poradnu lze kontaktovat telefonicky v pracovní době od 9 do 15 hodin, emailem nebo je možné domluvit osobní schůzku v kanceláři agentury.

Kancelář agentury Sestry, s.r.o.

Adresa: Mokrá 350 (budova Mediatéky), 664 04 Mokrá-Horákov
Telefon: 773 729 910
E-mail: dpsestry@gmail.com
Web: www.sestrydomu.cz